[:en]Events at the Faculty[:ru]События на факультете[:uk]Події на факультеті[:]

Нові горизонти міжнародного співробітництва

7 лютого 2023 року відбулася  двостороння онлайн-зустріч щодо міжнародної співпраці  (організатор – юридичний факультет СНАУ).

·

На зустрічі були присутні:

Олег Роговенко (декан юридичного факультету СНАУ, Україна)

Наталія Волченко (завідувачка кафедри міжнародних відносин СНАУ, Україна)

Альона Клочко (д.ю.н., професор кафедри міжнародних відносин)

Вайос Кутруліс (професор міжнародного публічного права Центру міжнародного права, Бельгія)

·

Під час зустрічі пан Олег та пані Наталія презентували освітньо-наукову програму «Право» зі спеціальності 081 «Право» для третього рівня вищої освіти та основні напрями наукових досліджень викладачів. Головний наголос паном Олегом було зроблено на бажанні факультету розширити горизонти міжнародного співробітництва із зарубіжними закладами освіти, пошуку нових форм співробітництва та дієвих програм співпраці у науковій та освітній сфері.

·

Пан Вайос Кутруліс познайомив учасників зустрічі з багаторічною історією Брюссельського вільного університету та досвідом міжнародного співробітництва із зарубіжними закладами освіти. Також було презентовано програми та курси, що реалізуються в Університеті, умови академічної мобільності студентів та викладачів.

·

Зустріч пройшла в позитивній та конструктивній атмосфері, надихнула її учасників на нові ідеї та мотивувала до подальшої співпраці.