Warning: Error while sending QUERY packet. PID=32094 in /home/ur/web/ur.snau.edu.ua/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1924
Шановний Студенте юрфаку СНАУ! « Юридичний факультет – Сумського національного аграрного університету
Події на факультеті

Шановний Студенте юрфаку СНАУ!

Колектив юридичного факультету СНАУ щиро Вас вітає з початком нового навчального року! Нехай новий навчальний рік буде успішним, подарує впевненість у власних силах, а у майбутньому відкриває перед Вами широкі професійні можливості! Запевняємо Вас, що у новому навчальному році ми докладемо максимум зусиль, щоб ваше навчання було цікавим та змістовним.

Для Вашого відома надаємо коротку інформацію про особливості організації навчального процесу у  2020-2021 н.р. :

Ми розпочинаємо навчальний процес з 01.09.2020 р. для всіх курсів, окрім набору 2020 р., для яких навчальний процес розпочинається з 14.09.2020 р. Освітній процес буде проводитись у звичайному форматі, тобто аудиторно.

Відповідно до наказу № 335 від 28.08.20 «Про організацію освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році» просимо Вас дотримуватися карантинних заходів в навчальних корпусах, а саме маскового режиму,  провітрювання навчальних аудиторій, інформування кураторів академічних груп про симптоми захворювання. Вхід до приміщень СНАУ  тільки при наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях за умови дотримання мінімальної дистанції 1,5 – 2 метри. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов’язковим.

Організація освітнього процесу буде відбуватись відповідно до затвердженого розкладу з урахуванням оголошеного рівня епідемічної небезпеки:

Зелений та жовтий – в звичайному режимі з дотриманням  протиепідемічних заходів. Заповненість лекційних залів під час проведення занять, що передбачають поєднання кількох груп, не повинна перевищувати 50% при забезпеченні максимальної дистанції між здобувачами освіти.

Помаранчевий – змішаний режим з обмеженням кількості студентів не більше 20 осіб та проведення лекцій в дистанційній формі, при цьому студенти опрацьовують матеріал в програмі Moodle, самі лекції читаються викладачем в онлайн-режимі з використанням програми Zoom, результати засвоєння матеріалу контролюються з використанням програми Kahut. Практичні та лабораторні заняття проводяться в аудиторії.

Червоний – освітній процес повністю переводиться в дистанційний режим.

Зверніть увагу, що освітній процес організований у 2 зміни та змінився розклад дзвоників! (дивитись)

Всім студентам необхідно перевірити доступ до курсів у Moodle.

У разі проблем із доступом, Ви можете звернутись до куратора  

та/або Бондар Наталії Анатоліївни (114 аудиторія).

Зверніть увагу, Ваші результати навчання в кінці семестру, в оцінюються в бальному еквіваленті у відповідному Рейтингу серед студентів Вашого курсу. За правилами нашого факультету, всі студенти проводять наукове дослідження на тематику, яка пропонується Вашими викладачами або на тему, що Вас цікавить. Результати дослідження обговорюються на студентських конференціях та оприлюднюються у відповідних публікаціях. Кращі роботи отримують перспективу участі у Конкурсі студентських наукових робіт, а переможці останніх отримають вищі бали у Рейтингу, в перспективі покращують своє персональне Резюме та можливість працевлаштування.

Незабувайте, що актуальною необхідністю нашого часу є знання іноземних мов. З цією метою Юридичний факультет організовує поглиблене вивчення англійської мови безоплатно (в межах навчальних дисциплін) та платно (дійнайтесь про це більше у свого викладача англійської мови та накафедрі іноземних мов).

Для Вас працює бібліотека СНАУ. Якщо Ви першокурсник, у розкладі стоятиме дисципліна “Інформаційна культура студентів”. Так, від фахівця бібліотеки Ви дізнаєтесь про її діяльність та послуги. Якщо Ви вже маєте читацький квиток завітайте до абонементу  або читального залу Бібліотеки та познайомтесь із бібліотечним фондом з дисциплін, що викладаються. Детальніше про бібліотеку дізнайтесь на сайті: https://library.snau.edu.ua/

Бажаємо міцного здоров’я та успіхів в навчанні !!!