Бондар Наталія Анатоліївна

Доктор філософії, доцент кафедри.

Е-mail: ashatana2010@ukr.net

У 2007 році закінчила Українську академію банківської справи за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист.

З жовтня 2001 року – асистент кафедри теорії та історії права.

З вересня 2006 року – старший викладач кафедри державно – правових дисциплін.

З листопада 2008 р. – старший викладач кафедри державно – правових дисциплін та українознавства.

3 2012 року – заступник декана юридичного факультету з навчальної роботи.

Напрям наукових досліджень: комплексний аналіз тенденцій розвитку та становлення юридичної (правничої) освіти в Україні в контексті компаративістського дослідження досвіду європейських держав

Підвищення кваліфікації (стажування):

Науково-педагогічне стажування на тему «Сучасні підходи до організації навчального процесу для здобувачів юридичної освіти» за фахом «Юридичні науки» в обсязі 6 кредитів (180 годин) у період із 24 серпня по 2 жовтня 2020 року в Європейському університеті Віадріна у Франкфурт-на-Одері (Федеративна Республіка Німеччина). Сертифікат  №LSI-24204-VIA від 02.10.2020.

Національний університет біоресурсів і природокориствання, ННІ неперервної освіти і туризму, Свідоцтво про підвищення кваліфікації СС 00493706/010226-19, 16 вересня-2 жовтеня 2019 р., захищена випускна робота “Розвиток юридичної освіти в зарубіжних країнах”.

Вебінар «Впровадження дистанційної освіти» під егідою USIAD, програма “Нове правосуддя”, травень-червень 2020 р.

Сумський національний аграрний університет, Центрпідвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконвлення керівних працівників і спеціалістів, короткострокова програма підвищення кваліфікації «Забезпечення якості вищої освіти», сертифікат №НПП 20080, з 12 травня по 18 травня 2020 р.