КОВАЛЬЧУК ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ

Старший викладач кафедри Геодезії та землеустрою

Електронна адреса: vasyl.kov.sumy@gmail.com

Scopus Preview

1996 р. – Київський топографічний технікум, спеціальність – аерофотогеодезист.

2004 р. – Київський університет будівництва та архітектури, спеціальність – інженер-геодезист.

2015 р. – Сумський національний аграрний університет, спеціальність – інженер-землевпорядник.

З 1996 року працював на посадах від техніка-геодезиста до директора в державних та приватних підприємствах геодезичного і земельно-кадастрового напрямків.

З 2006 р. по 2016 р., а також з 2022 р. понині – старший викладач дисциплін геодезичних напрямків в Сумському національному аграрному університеті.

В даний час займає посаду директора ТОВ «Новий Вимір» (спеціалізація – землевпорядні роботи, інженерно-геодезичні вишукування тощо)  та за сумісництвом – старший викладач кафедри геодезії та землеустрою СНАУ.

Сертифікований інженер-геодезист з 2013 року, сертифікований інженер-землевпорядник з 2017 року, кожні 4 роки – підвищення кваліфікації по обом сертифікатам.

Навчання та стажування

Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних і науково-педагогічних працівників “Разом із Нобелівськими Лауреатами: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“, International Historical Biographical Institute (Dubai – New York – Rome – Burgas – Jerusalem – Beijing), 6 кредитів (180 годин), (сертифікат №10 835 від 11 березня 2023р.) 13.01.23 – 11.03.23.

Навчання в аспірантурі Харківського національного університета міського господарства ім.О.М.Бекетова з 11.09.2023р.

Членство в громадських організаціях

Член ГО «Асоціація фахівців землеустрою України», ГО «Гільдія інженерів-геодезистів».