Публічна презентація результатів дисертаційного дослідження Болотіної А.О.

«15» вересня 2023 року відбулася публічна презентація результатів дисертаційного дослідження здобувачки кафедри міжнародних відносин  Болотіної А. О. на тему «Кримінально-правова охорона прав інтелектуальної власності в контексті судової реформи в Україні», виконаної під керівництвом д.ю.н., проф. Клочко А. М.

·

Членами засідання кафедри міжнародних відносин та учасниками публічної презентації (к.ю.н., декан юридичного факультету Роговенко О.В., д.ю.н., проф. Арістова І. В., д.ю.н., проф. Курило М.П., д.ю.н., доц. Кравченко І. О., к.ю.н., доц. Кузнецова М. Ю., к.ю.н., доц. Стрельник В. В., доктор філософії Бондар Н. В.) надано висновок про наукову новизну, практичне та теоретичне значення результатів дисертаційного дослідження, позитивно оцінено високий рівень наукових здобутків наукового керівника та здобувачки та одноголосно рекомендовано дисертаційне дослідження здобувачки Болотіної А. О. до захисту!