Ясинок Дмитро Миколайович

Старший викладач кафедри правосуддя та філософії

Електронна адреса: yasynok5@gmail.com

Scopus Preview

Orsid

У 2017 р. отримав диплом бакалавра Сумського Національного аграрного університету, факультет «Юридичний», спеціальність «Правознавство».

З 2017 року був прийнятий на посаду юрисконсульта Сумської обласної лікарні.

У 2018 році закінчив Сумський національний аграрний університет за спеціальністю «Право» здобувши кваліфікацію: магістр.

З 2018 Працював на посаді юрисконсульта у ТОВ «Суми Ритм».

З 2019 року зайняв посаду асистента в Сумському національному аграрному університеті де працюю по теперішній час.

Навчання та стажування

Міжнародне науково-педагогічне стажування в Європейському університеті Віадріна Франкфурт-на-Одері ФРН 24.08.– 02.10.2020 р. за темою «Сучасні підходи до організації навчального процесу для здобувачів юридичної освіти»/ «Modern Approaches to the Organization of the Educational Process for Law Students »: Internship proceeding, August –24, October 2, 2020 Frankfurt an der Oder certificate № LSI-24284-VIA from 02.10.2020.

·

Міжнародне науково-педагогічне стажування «Європейська практика щодо оцінки життєвого циклу, соціального, екологічного обліку та звітності зі сталого розвитку» 16 квітня 2022 – 16 червня 2022 проект Erasmus+ Jean Monnet Module “EU BEST PRACTICE OF LIFE CYCLE ASSESSMENT, SOCIAL, ENVIRONMENTAL ACCOUNTING AND SUSTAINABILITY REPORTING” / EULASTING. 101047667-ERASMUS-JMO-2021-MODULE.