Фаховий дискус з питань «Проблеми та перспективи розвитку галузі землевпорядкування в Україні у повоєнний період»

·

7 квітня 2023 року викладачі кафедри Геодезії та землеустрою взяли участь у роботі фахового дискусу з питань «Проблеми та перспективи розвитку галузі землевпорядкування в Україні у повоєнний період».

·

Перше зсідання онлайн-дискусу було присвячено темі «Освітянські проблеми підготовки фахівців землевпорядників та втрата галузі землевпорядкування».

·

До заходу долучились представники зі всієї України, а в обговоренні брали участь провідні науковці та фахівці галузі Геодезії та землеустрою.

·

Щиро вдячні організатору Третяку А. М. та модератору Ковалишин О.Ф. за можливість долучитися до такого важливого заходу!