Лабораторія кафедри «Геодезії та землеустрою»

В сучасному землевпорядному та геодезичному виробництві надзвичайно важливим є вміння працювати зі спеціалізованим програмним забезпечення. При написанні наукової роботи студентом  спеціальності 193 «Геодезії та землеустрою» на базі лабораторії кафедри було проведено знімання території Сумського НАУ та створено його електронну карту території. Наукова робота виконана студентом зайняла призове місце на конкурсі студентських наукових робіт спеціальності 193 «Геодезії та землеустрою».  План території СНАУ активно засовується для проведення  та організації господарських робіт на території університету. Нещодавно на основі розробленого раніше плану було проведено зонування території університету з виділенням та визначенням площ, алей та стежок.

·

Також на базі лабораторії кафедри «Геодезії та землеустрою» продовжується робота по навчанню студентів практичному застосуванню геодезичних приладів та виконанню наукових робіт студентами спеціальності.