Гостьова лекція з дисципліни «Наукові основи землеустрою»

07.03.2023 року в рамках  вивчення дисципліни «Наукові основи землеустрою» д.е.н., професором Третяком Антоном Миколайовичем проведено гостьове лекційне заняття на тему «Наукові засади розвитку землеустрою в Україні».

·

Під час лекції Третяк А.М. ознайомив здобувачів з сучасними викликами земельного законодавства і шляхами їх вирішення, сутністю землевпорядкування у вітчизняному соціально-економічному та екологічному середовищі. Лектор зробив всесвітній огляд сучасних систем управління земельними ресурсами, що впливають на інституціалізацію системи землевпорядкування та ряду інших важливих питань.

·

На лекції були присутні викладачі кафедри геодезії та землеустрою та здобувачі, як магістерського, так і бакалаврського рівнів освіти. Слухачі виявили жвавий інтерес до теми та прийняли активну учать в обговоренні змісту лекції.