Круглий стіл “Юридична наука та цілі сталого розвитку України”

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! КРУГЛИЙ СТІЛ ПЕРЕНЕСЕНО НА 17 ТРАВНЯ 2022 РОКУ
·
Запрошуємо взяти участь у роботі ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КРУГЛОГО СТОЛУ «ЮРИДИЧНА НАУКА ТА ЦІЛІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ», який відбудеться 15 березня 2022 року на базі Сумського національного аграрного університету.
Формат проведення – он-лайн (відеоконференція на платформі Zoom).
Заявки на участь у круглому столі просимо надіслати до 25 лютого на адресу mikhailichenko@ukr.net. Передбачено іменні сертифікати учасникам круглого столу.
Координатор – д.ю.н., професор Арістова Ірина Василівна
Контактна особа – к.і.н., доцент Михайліченко Микола Анатолійович, юридичний факультет Сумського національного аграрного університету, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва 160, ауд. 236
Телефон для довідок: +38 095 506 31 76
Оргкомітет
У заявці просимо вказати наступну інформацію:
Прізвище, ім’я, по-батькові, назва організації, посада, науковий ступінь, вчене звання, планую зробити доповідь (до 15 хв.) або виступ (до 5 хв.), тема доповіді (виступу), контактний телефон, е-mail.