STREET LAW у Львові

Драйвові та цікаві два дні: близько 100 учасників, насичена програма, цікавий квест, а головне – розробка власних правопросвітніх продуктів. Це 16 інтерактивних уроків за методикою Street Law, 8 правопросвітніх інфографік, 5 правопросвітніх відеосюжетів та 4 інтерактивних гри. І  це все поєднав Фестиваль Асоціації юридичних клінік України з практичного права 2021 року.

•••

16 – 17 липня на базі Українського католицького університету відбувся другий щорічний Фестиваль Street Law.  Тема цьогорічного конкурсу –  “Фінансова грамотність та захист прав споживачів фінансових послуг“, зокрема: інвестування, страхування, сімейний бюджет та банкрутство фізичних осіб.

•••

Під час відкриття Фесту з вітальним словом до учасників звернулася Голова Асоціації юридичних клінік України Юлія Ломжець, яка наголосила на унікальності (адже аналогів такого Фестивалю у світі немає) та важливості Фестивалю.

•••

“Фестиваль є сворідним тренувальним майданчиком для студентів. Презентуючи власні розробки студенти мають можливість не лише представити свої напрацювання, а й удосконалити навики ораторського мистецтва, налагодження комунікації та донесення інформації простою “людською” мовою, як того і вимагає Street Law (“практичне права”)”, – акцентувала Юлія Ломжець.

Джерело: http://surl.li/aasdl