«Що?» «Де?» «Коли?»

серед студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій»

В юридичній клініці СНАУ 11.03.2021 року зібралися студенти 3 та 4 курсів та зіграли у відому інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?».

У вікторині брали участь 2 команди «Буссоль» та «ЗТК», у складі яких було по 5 чоловік. Гра складалася з 2 раундів. За одну хвилину учасники повинні були дати певну відповідь на запитання ведучої. Відповідаючи правильно, знавці отримували один бал. Спільними зусиллями учасники справлялися із завданнями, які не завжди були такі прості. В завзятій боротьбі перемогу здобула команда студентів 3 курсу. Захід завершився урочистою церемонією нагородження переможців. Організатори та учасники гри зійшлися на думці, що такі зустрічі виховують командний дух і роблять студентське життя яскравіше і активніше!