СТУДЕНТКА юридичного факультету СТАЛА ОДНІЄЮ З КРАЩИХ у КОНКУРСі “SCHOLARSHIP В УКРАЇНІ”

Студентка Сумського національного аграрного університету посіла почесне 3 місце в V конкурсі “Scholarship в Україні”. Конкурс проводиться інтернет-маркетинговим агентством CyberShark, яке започаткувало ініціативу з метою підтримки мотивованих українських студентів у здобутті додаткових знань та професійному розвитку.

Впродовж січня – травня учасники конкурсу надсилали свої аналітичні матеріали на запропоновані організаторами теми у трьох номінаціях: «Економіка», «Підприємництво» та «Програма лояльності». Всього у конкурсі взяли участь близько 50 студентів із ЗВО усієї України.

До трійки лідерів у номінації «Економіка» увійшла і студентка групи БЮР 1901 ст юридичного факультету Сумського НАУ Валерія Березовська.

Щиро вітаємо Валерію з достойним результатом та бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності! Детальніше →