Третяк (Другак) Валентина Миколаївна Tretyak (Druhak) Valentina

Доктор економічних наук, професор, професор кафедри геодезії та землеустрою

E-mail: valentyna.tretiak@snau.edu.ua

Народилась 08 вересня 1967 р. в с. Сапижанка Шаргородського району Вінницької області.

В 1989 році закінчила Камянець-Подільський сільськогосподарський інститут

З 1991 по 1992 р. працювала економістом фінансово-кредитного відділу Інституту аграрної економіки УААН.

З 1995 по 1997 р. Головний спеціаліст, провідний спеціаліст

відділу оцінки земель управління державного земельного кадастру в Державному комітеті України по земельних ресурсах

В 1996 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук

З 1997 по 1998 р. начальник  управління балансів продовольчих ресурсів в Міністерстві агропромислового комплексу України

З 1998 по 2000 р. начальник аналітично-методичного відділу в Центрі державного земельного кадастру при Держкомземі України

З 2000 по 2003 р. директор ТОВ “Центр земельної реформи України”.

З 2003 по 2011 р. професор, доцент кафедри землевпорядного проектування в Національному університеті біоресурсів та природокористування України.

У 2011 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.06 «Економіка природо користування та охорони навколишнього середовища»

З 2011 по 2018 р. професор кафедри екології та економіки землекористування в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління Мінекології України

З 2018 професор кафедри геодезії та землеустрою в Сумському національному аграрному університеті.

Основні навчальні дисципліни: «Наукові основи землеустрою», «Землевпорядне проектування»