Шановна Світлано Іванівно, прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Народження!

Шановна Світлано Іванівно!

Від щирого серця вітаємо Вас з днем народження! Протягом багатьох років Ви є яскравою особистістю, яку завжди відрізняли професіоналізм, глибокі знання і невичерпна енергія. Вас знають, як фахівця високого рівня, енергійну та відповідальну людину, здатну успішно втілити в життя найсміливіші плани. Ви вдало поєднуєте якості вченого, педагога і професіонала своєї справи. Ваше вміння знайти підхід до кожної людини, терпіння, професійна вимогливість, доброзичливість і вміння організувати колектив служать тому доказом. Прийміть найщиріші побажання благополуччя та успіхів з нагоди Вашого свята, реалізації всіх планів і починань, розуміння і підтримки близьких і дорогих Вам людей. Від щирого серця бажаємо Вам ефективної роботи, успіхів у науці, нових перемог і досягнень!

Колектив Сумського НАУ