Урочистості до Дня юриста

8 жовтня, в Україні відзначається День юриста. З нагоди цього свята в Сумському НАУ пройшов урочистий концерт.

Першим до гостей свята традиційно звернувся ректор СНАУ Володимир Ладика, який нагадав, що саме юристам належить боронити справедливість та забезпечувати лад у державі. Також ректор вручив подяки за сумлінну, плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, впровадження сучасних методів навчання та з нагоди святкування професійного свята Дня юриста співробітникам університету:

Ясинку Миколі Михайловичу, доктору юридичних наук, професору, завідувачу кафедри правосуддя;

Клочко Альоні, кандидату юридичних наук, доценту, завідувачу кафедри міжнародних відносин;

Котвяковському Юрію, кандидату юридичних наук, старшому викладачу кафедри правосуддя;

Стрельник Вікторії, кандидату юридичних наук, доценту кафедри приватного та соціального права;

Кравченко Івану, доктору юридичних наук, старшому викладачу кафедри адміністративного та інформаційного права.

Декан юридичного факультету Світлана Запара побажала винуватцям свята не лише професійного зростання, але й простого людського щастя. Світлана Іванівна також вручила подяки за високі показники у навчанні, активну громадську позицію щодо підвищення іміджу Сумського національного аграрного університету та з нагоди Дня юриста студентам юридичного факультету: Кирилу Сидоренку, Юлії Карпик, Кароліні Ромасенко, Костянтину Попову, Дар’ї Авраменко, Владиславу Ситнику, Жанні Леженіній, Інесі Кириленко, Карині Лисенко, Аліні Цепух, Інні Гримайло.

Також зі словами привітання до присутніх звернулися керівник Сумської місцевої прокуратури Валерій Могильнийта, заступник Голови господарського суду Сумської області Оксана Соп’яненко, які побажали усім наснаги та вагомих професійних здобутків.

Після привітань розпочався концерт, який став чудовим подарунком для юристів Сумського НАУ.