Делегація з КНР завітала до судів м.Суми

Делегація з КНР завітала до Господарського суду Сумської області та Зарічного районного суду м. Суми. Мета зустрічі – ознайомити іноземних спеціалістів з роботою судової гілки влади України, розповісти про особливості українського судочинства, історію створення та становлення господарських (арбітражних) судів.
Заступник голови господарського суду Сумської області Оксана Соп’яненко привітала студентів та розповіла про історію та традиції українського арбітражу.
Суддя-спікер Господарського суду Сумської області Юлія Джепа розповіла гостям із Піднебесної про роботу судді, вимоги до кандидатів на цю посаду, про переваги та труднощі професії.
Керівник апарату Алла Шевченко розповіла про категорії справ, які розглядаються Зарічним районним судом м.Суми та етапи їх проходження.

Потім іноземна делегація з КНР мали нагоду поспілкувалися з головою суду Ганною Шелєховою, яка розповіла про роботу судді вцілому та поділилася власним досвідом роботи на посаді судді.