Міжнародна співпраця. Додаткові можливості для відвідання країн ЄС та інших країн світу.

Пріоритетним напрямком діяльності Сумського національного аграрного університету є вивчення та запровадження провідного досвіду найкращих університетів США та Європи, стажування в них викладачів, проходження практики студентами. Змістовні та результативні стосунки склалися з навчальними закладами Німеччини, Англії, Ірландії, Данії, Франції, Польщі, Нідерландів інших країн світу. Щорічно близько 500 студентів університету проходять стажування в інших країнах світу. Це один із найвищих національних показників цієї можливості, створеної університетською командою СНАУ для нашої молоді.

Співробітники факультету разом зі студентами беруть участь в роботі міжнародних конференцій та органів міжнародних організацій. Науковці СНАУ виступають з циклами лекцій у вищих навчальних закладах ближнього і далекого зарубіжжя.