Наявність належної матеріальної бази для організації навчання студентів. Використання сучасних форм та методів навчання.

Юридичний факультет СНАУ має зразковий аудиторний фонд, що є платформою для інтерактивних занять, посиленої практичної підготовки. Так, в навчальній аудиторії «Кримінальний процес та криміналістики» студенти в спеціально обладнаній кімнаті, що має вигляд житлової, проводять необхідні слідчі дії (обшук, виїмку тощо), в залі судових засідань регулярно відбуваються судові засідання на різні тематики, в лабораторії практичного права проходять ігри «що-де-коли», в сучасній комп’ютерній аудиторії проходять практичні заняття з різних галузей права. Окремі практичні заняття проводяться на базі державних установ, судових та правоохоронних органів із залученням фахівців-практиків в умовах максимально наближених до повсякденної практичної діяльності представника юридичної професії.

Дивись детальніше про це на https://ur.snau.edu.ua