Шульженко Ассоль Володимирівна

Старший викладач кафедри правосуддя

Е-mail: assol.shulzhenko@ukr.net

Europass: Curriculum Vitae

Народилась в сім’ї службовців. Закінчила Сумську загальноосвітню  середню школу № 15. Отримала  вищу педагогічну освіту за спеціальністю «учитель української мови і літератури і російської мови і літератури»  в Сумському  державному педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка.

З 1996 по 1998 роки працювала учителем російської мови в ЗОШ № 26.

З 1998 по 2010 роки працювала в органах внутрішніх справ УМВС України в Сумській області на посадах старшого інспектора, слідчого і старшого слідчого. Звільнилась у запас.

З 2004 по 2006 роки навчалась у Київському Національному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство»  на експертно-криміналістичному факультеті, який закінчила з відзнакою.

З 2010 року працює на посаді старшого викладача юридичного факультету СНАУ кафедри правосуддя.