Підсумки Всеукраїнського конкурсу наукових та навчальних видань

18 травня 2024 року було підбито підсумки Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань із права, безпеки та євроінтеграції «Юридика», організованого Одеським державним університетом внутрішніх справ, Українською асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів, видавництвом «Юридика» та Центром українсько-європейського наукового співробітництва.

ІІ місце в номінації «Колективна наукова монографія з публічного права» посіла двотомна праця «Modern paradigm of public and private law amidst sustainable development» (редакційна колегія: д.ю.н, професор Ірина Арістова, д.т.н., професор Роман Дьякон, д.ю.н., професор Альона Клочко, д.ю.н., доцент Олег Роговенко, к.ю.н., доцент Марина Кузнєцова).

Видання побачило світ з ініціативи науковців юридичного факультету Сумського національного аграрного факультету та Вищої школи менеджменту інформаційних систем (Латвійська Республіка). У монографії представлені результати наукових досліджень з актуальних питань публічного та приватного права за наступними напрямами:

Розвиток публічного та приватного права через призму сучасної правової парадигми;

Гармонізація законодавства України з правом Європейського Союзу;

Нові виклики та стратегічні вектори агроекологічного розвитку: синтез правових, управлінських та технологічних механізмів.

Це видання стало результатом спільних зусиль науковців різних освітніх та наукових установ, але визначальне місце у формуванні її змісту відіграли науково-педагогічні працівники Сумського НАУ. Окрема вдячність нашим шановним колегам: д.ю.н, професору І.В. Арістовій, д.ю.н, доценту О.В. Роговенку, д.ю.н., професору С.І. Запарі, д.ю.н, професору А.М. Клочко, д.ю.н, професору І.О. Кравченку, д.е.н., професору М.О. Лишенко, доктору філософії, доценту Н.А. Бондар, к.е.н., доценту Н.В. Волченко,  к.ю.н, доценту К.М. Горбачовій, доктору філософії, доценту Н.М. Гресь, к.е.н., доценту Н.О. Капінос, к.е.н., доценту Н.В. Клєцовій, к.ю.н., доценту М.Ю. Кузнецовій,  к.і.н., доценту М.А. Михайліченку, доктору філософії, доценту В.В. Нежевело, доктору філософії, доценту Н.О. Петровій, ст. викладачу Н.І. Прокопенко, к.е.н., доценту О.І. Рибіній, к.б.н., доценту Ю.Л. Скляру, к.ю.н., доценту В.В. Стрельник, к.ю.н., доценту В.В. Ткаченко, к.ю.н., доценту Т.О. Чернадчук, доктору філософії А.В. Шульженко.

Щира вдячність організаторам та номінаційному комітету Конкурсу!

Вітаємо переможців! Зичимо їм нових наукових звершень!

Дякуємо Захисникам і Захисницям України за можливість розвивати українську науку та освіту!