Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

7 травня відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка сільського господарства та АПК».

АНІКЄЄНКО Даниіл студент 3 курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій», науковий керівник КАПІНОС Наталія доцент кафедри Геодезії та землеустрою успішно представили юридичний факультет Сумського НАУ з темою наукової роботи «Використання ГІС-технологій у практиці моніторингу та управління земельними ресурсами місцевих громад: перспективи економічного зростання та оптимізації ресурсного використання» та здобули диплом ІІІ ступеню у секції за тематичним напрямом «Сталий розвиток та продовольча безпека».

Щиро вітаємо Анікєєнка Даниіла та наукового керівника Наталію Капінос з перемогою та бажаємо подальших досягнень та нових перемог!