Анонс інтерв’ю з Майком ЛІННЕНОМ

Запрошуємо на інтерв’ю з Майком ЛІННЕНОМ, викладачем Університету Гартфордширу з Великої Британі).

Гість:  Майк Ліннен, викладач Університету Гартфордширу, HR бізнес-школи, Велика Британія. Інтерв’юер: Наталія КЛЄЦОВА, к.е.н., доцент кафедри міжнародних відносин.

Час: 15.00-15.40

Говоритимемо про:

«Транснаціональні корпорації: Зло чи Добро?». Розкриття практичного питання з точки зору економіко-правових підходів з урахуванням досвіду перебування Майка в різних країнах світу).

‌Посилання на Zoom: http://surl.li/thdyd

Майк: «Я старший викладач HRM, але в душі вважаю себе практиком. Переважну більшість свого трудового життя я провів на посадах відділу кадрів у галузі. Моєю останньою роботою була посада віце-президента з кадрів компанії «Glaxo Smithkline», яка підтримувала глобальний бізнес із близько 60 000 працівників. Я пережив і працював під час двох великих корпоративних злиттів, які викликали мій постійний інтерес до M&As та управління змінами. Я виконував низку глобальних завдань за межами країни, провів багато років у Китаї (створюючи новий науково-дослідний бізнес), США, Іспанії та інших європейських країнах – це основа мого інтересу до міжкультурного менеджменту. На шляху до посади віце-президента відділу кадрів у GSK я керую глобальною функцією L&D та організаційного розвитку (звідси моя пристрасть до лідерства та коучингу), а пізніше — функцією Global Reward, яка викликала мій інтерес до всієї сфери стратегічної винагороди (я зараз запустив модуль Стратегічної винагороди, який є частиною програми MA HRM, але всі ці кар’єрні шляхи не були б успішними без знання інституційних і культурних підходів). Тому я радий поділитися своїм досвідом зі студентами Сумського національного аграрного університету (юридичний факультет, факультет менеджменту та усіма бажаючими), які продовжують свй професійний розвиток навіть в умовах війни. Безмежно вами пишаюсь!»

When? 30th of April 2024

There will be held Online Lectorial (Lecture-Interview) with Mike Linnane (Lecturer at the University of Hertfordshire, HR Business School, United Kingdom) by providing Interview by Dr Nataliia Klietsova (PhD, Ass. Prof. of International Relations Department, Law Faculty).

Time: 15.00-15.40 (by Kiev time)

Topic: “Multinational Corporations: Evil or Good?” There will be revealed practical issues from the point of economic-legal approaches taking into account Mike’s experience to be the expatiate in different countries.

Mike: “I am a Senior Lecturer in HRM but consider myself to be a practitioner at heart. I spent the vast majority of my working life in Industry based HR roles. My most recent role was as Vice President of Human Resources for “Glaxo Smithkline”, supporting a global business of around 60,000 employees. I lived and worked through two huge corporate mergers, which sparked my on-going interest in M&As, and Change Management. I was on a number of expatriate global assignments, spending many years in China (building a new R&D business), USA, Spain and other European countries – this is the background to my interest in cross-cultural management. En route to the VP of HR role with GSK, I lead the global L&D and Organisational Development function (hence my passion for Leadership and Coaching) and later the Global Reward function, which piqued my interest in the whole area of Strategic Reward (I currently run the Strategic Reward module which is part of the MA HRM Programme. But all these career paths wouldn’t be successful without knowledge of the institutional and cultural approaches. So, I am happy to share my experience with the students of Sumy National Agrarian University (Law faculty, Management Faculty and all those who wish) who continue their professional development even conditions of war. I am infinitely proud of you!”