Участь в міжнародно-практичній конференції

Доцент кафедри правосуддя та філософії юридичного факультету СНАУ – Шевель Анжеліка Олександрівна приймала участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток лідерського потенціалу жінок в академічному середовищі: міжнародний досвід для потреб розбудови України», яка відбулася 11 квітня 2024 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України і була організована кафедрою філософії та міжнародної комунікації, кафедрою соціальної роботи та реабілітації гуманітарно-педагогічного факультету за підтримки Університету Редінгу (Велика Британія) та Поморського Університету у Слупську (Республіка Польща).

Анжеліка Олександрівна виступала на пленарному засіданні з доповіддю: «Внесок жінок родини Харитоненків у розвиток жіночого лідерства та самопрезентації українського суспільства середини ХІХ – початку ХХ ст.» та була членом президії та співорганізатором конференції.

Метою конференції стало обговорення та висвітлення широкому загалу актуальних проблеми гендеру, зокрема розвитку лідерського потенціалу жінок в академічному середовищі, зміну ролі та лідерство жінок в Україні під час війни, залучення жінок до питань управління громадами, розроблення гендерноорієнтованих програм та стратегій, міжнародний досвід лідерства жінок для потреб розбудови України.

Конференція зібрала більше 300 учасників – науковців, освітян, студентів із різних регіонів нашої країни зокрема, Сумської, Черкаської. Вінницької, Харківської, Хмельницької, Київської, Тернопільської, Рівненської, Івано-Франківської та 6 зарубіжних країн (Великої Британії, Польщі, КНР, Пакистану, Австрії, Німеччини).

Джерело: https://nubip.edu.ua/node/145549