Горета Дмитро Ігорович

Заступник студентського декана з соціально-побутової роботи

E-mail: dimagoreta@gmail.com

Іnstagram

АВТОБІОГРАФІЧНА КАРТКА

Народився 29 червня 2004 року в м. Суми, громадянин України.

2009 року пішов до першого класу Бездрицької ЗОШ I-III ступенів.

2019 року закінчив 10 класів КУ Сумської ЗОШ  I-III ступенів №13 ім.А.С.Мачуленка , отримав свідоцтво про здобуття базової середньої освіти.

2019 року вступив до ВСП «Сумського фахового коледжу Сумського національного аграрного університету» на спеціальність «Облік і оподаткування».

2022 року здобув повну загальну середню освіту в ВСП «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету».

2022 року закінчив Сумський національний аграрний університет і здобув професію «Водій автотранспортних засобів категорія B».

2023 року закінчив ВСП «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету» здобув освітню кваліфікацію: освітньо-професійний ступінь фахової передвищої освіти Фаховий молодший бакалавр спеціальність «Облік і оподаткування».

2023 року вступив до Сумського національного аграрного університету на юридичний факультет за спеціальністю «Соціальне забезпечення», де навчаюся і зараз.