Студентське самоврядування

У Сумському національному аграрному університеті з метою представництва та захисту прав та інтересів студентів створена і діє первинна профспілкова організація студентів профком студентів та аспірантів СНАУ, яка входить до Профспілки працівників освіти і науки України.

Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів СНАУ – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів Університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації. Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання.

Переваги профспілкового членства:

Захист прав та гарантії допомоги у ситуації, яка цього потребує.

Постійна проінформованість.

Допомога в оформленні соціальної стипендії.

Допомога в оформленні субсидії для студентів, які проживають у гуртожитку.

Допомога у виготовленні міжнародного студентського посвідчення (ISIC).

Цікаве та незабутнє студентське життя.

Додаткові бали у рейтингу студентів.

PROFCOM ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Попов Костянтин Вікторовичголова профбюро юридичного факультету СНАУ;

Куліш Дмитрій Олександрович – перший заступник голови профбюро юридичного факультету;

Мироненко Анна Олександрівна – заступник голови профбюро юридичного факультету з профорієнтаційної діяльності;

Мехова Анна Олександрівна – заступник голови профбюро юридичного факультету з культурно – масової діяльності (секретар).