Студентське самоврядування

Студентське самоврядування   забезпечує   захист   прав    та  інтересів  осіб,  які навчаються у вищому навчальному закладі, та їхню участь в управлінні вищим навчальним закладом. Головними напрямками діяльності Університету, в яких приймають участь особи, які навчаються є:

Навчально-виховна робота;

Культурно-масова робота;

Спортивна робота;

Адміністративно-побутова робота;

Профорієнтаційна робота тощо.

PROFCOM ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Попов Костянтин Вікторович – голова профбюро юридичного факультету СНАУ;

Куліш Дмитрій Олександрович – перший заступник голови профбюро юридичного факультету;

Мироненко Анна Олександрівна – заступник голови профбюро юридичного факультету з профорієнтаційної діяльності;

Мехова Анна Олександрівна – заступник голови профбюро юридичного факультету з культурно – масової діяльності (секретар).

Ми завжди:

Готові захищати Ваші права;

Поділимося досвідом, допомагати відкривати та розвивати себе;- підтримаємо та реалізуємо ініціативи, які допоможуть зробити студентське життя яскравим та легким;

Відкриті до нових людей, знань, навичок та умінь;

Не стоїмо на місці та постійно розвиваємося, щоб кожен студент міг відчути нашу підтримку та підтримку кращого факультету галактики.