Випуск бакалаврів

Відбулося урочисте вручення дипломів про освіту випускникам юридичного факультету Сумського НАУ. Під час урочистостей випускники отримали дипломи, спеціальностями «Право», «Міжнародне право», «Геодезія та землеустрій» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр».

Декан юридичного факультету к.ю.н., доцент Олег Володимирович Роговенко, привітавши випускників, наголосив, що тепер вони долучилися до сім’ї кваліфікованих правників, покликанням яких є служіння державі і народові.

Перший проректор, доктор юридичних наук, професор Микола Петрович Курило висловив вдячність випускникам за навчання у Сумському НАУ, а батькам і викладачам – за підтримку і виховання молоді. Також Микола Петрович наголосив, що саме нинішні випускники повинні докласти максимальних зусиль для розбудови і зміцнення Української держави.

Окрім того, молодих фахівців привітала д.ю.н., професор Світлана Іванівна Запара наголосила на необхідності активно працювати задля побудови успішного майбутнього.

Випускники поділилися своїми враженнями від навчання на юридичному факультеті. Подякували наставникам та батькам, а також запевнили, що будуть гідно нести звання випускника юридичного факультету Сумського НАУ.