Підсумки Всеукраїнської наукової конференції, присвяченої Міжнародному дню студента

17-18 листопада відбулись дистанційні засідання Всеукраїнської наукової конференції, присвяченої Міжнародному дню студента за наступними секціями: «ЮРИДИЧНА НАУКА» (для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії), «ПРАВО» (для студентів бакалаврату та магістратури), «МІЖНАРОДНЕ ПРАВО» (для студентів бакалаврату), «ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ» (для студентів бакалаврату та магістратури).

За підсумками конференції, були визначені кращі доповіді та доповідачі.

Секція «Право»: Валерія Березовська та Валерія Большакова.

Секція «Міжнародне право»: Шишлевська Поліна.

Секція  «ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ»: Костян Дмитро та Кендюшенко Ганна.

Студенти мали можливість виступити зі своїми доповідями, підняти важливі, актуальні питання сучасності. Присутні на конференції викладачі активно обговорювали зі студентами їх роботи, ставили запитання, рекомендували ідеї та напрямки для подальших наукових досліджень.