Циганок Микола Григорович

Старший викладач кафедри державно-правових дисциплін та українознавства

Е-mail:

Goggle Scholar

У 1971 р. закінчив Путивльське педагогічне училище.

У 1979 р. закінчив історико–педагогічний факультет Київського педагогічного інституту ім. О.М. Горького за спеціальністю вчитель історії та суспільствознавства.

У 1987 р. закінчив аспірантуру при Київському педагогічному інституті ім. О.М. Горького (нині педуніверситет ім. М.Драгоманова).

З 1985 р. працював завідувачем методкабінету, викладачем кафедри політичної історії Сумського сільськогосподарського інституту, директором Сумської ЗОШ І-ІІ ст. №14, помічником – консультантом народного депутата України.

З 2002 р. – старший викладач кафедри українознавства СНАУ.

З листопада 2008 року – старший викладач кафедри державно – правових дисциплін та українознавства СНАУ.

З вересня 2015 року – завідувач музею історії Сумського НАУ.

Статті, тези, навчально-методичні посібники

2018 рік

Навчально – методичні посібники

Робочий зошит з політології для виконання самостійної роботи студентами 1-4 курсів денної та заочної форм навчання всіх спеціальностей. Суми, 2018 р. (у співавторстві).

2016 рік

Тези доповідей на конференціях

Циганок М.Г. Політико-правові ідеї Івана Франка // Науково-практична конференція студентів, аспірантів та викладачів СНАУ, Суми, квітень 2016 р.

2015 рік

Тези доповідей на конференціях

Циганок М.Г. Найпомітніший відлік нашого життя / М.Г.Циганок // Матеріали щорічної науково-практичної конференції викладачів, аспірантів, студентів Сумського НАУ. – Суми, 2015.

2013 рік

Тези доповідей на конференціях

Циганок М.Г. Становлення української нації // Матеріали наукової конференції студентів, аспірантів та співробітників Сумського НАУ (квітень 2013 р.). – Суми, 2013.

Циганок М.Г., Карбан Д., студ. 1 курсу ФЕіП, спец. «Маркетинг». Народна матеріальна культура українців. Поселення // Матеріали наукової конференції студентів, аспірантів та співробітників Сумського НАУ (11-15 листопада 2013 р.). – Суми, 2013.

Навчально – методичні посібники

Політологія. Навчально-методичний посібник. Програма. Плани семінарських занять. Завдання до самостійної роботи, термінологічний словник. Для студентів ІІ,ІІІ,IV курсів усіх спеціальностей денної та заочної форм навчання. / Л.І.Рожкова, Ю.О.Котвяковський, М.Г.Циганок та ін. – Суми, 2013.

2012 рік

Навчально – методичні посібники

Історія України. Навчально-методичний посібник (програма, плани семінарських занять, завдання і рекомендації для самостійної роботи, тести) для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання всіх спеціальностей. / Л.І.Рожкова, М.Г.Циганок та ін.. – Суми, 2012.

2011 рік

Тези доповідей на конференціях

Циганок М.Г. Український народний календар // Матеріали науково – практичної конференції викладачів, асистентів та студентів СНАУ (20-29 квітня 2011 р.). – Суми, 2011. – С. 430-431.

Циганок М.Г. Стадник В., студ. 1 курсу ФЕіП, спец. «Економіка підприємництва» Соціальний устрій та народне господарство Слобідської України // Матеріали наукової конференції студентів Сумського НАУ (8-12 листопада 2011 р.). – У 3 т./Т.І. – Суми, 2011. – С.418-419.