Лекції з міжнародного права

Шановні здобувачі освіти! Раді повідомити, що з 13 жовтня 2022 р. на юридичному факультеті Сумського національного аграрного університету щотижня у четвер об 11.00 будуть проходити лекції (онлайн на платформі Zoom) з міжнародного права англійською мовою. Лектором є запрошений професор кафедри міжнародного права Стамбульського університету Кутлухан Бозкурт.

·

Пан Бозкурт погодився поділитися своїм багатим досвідом у галузі міжнародного права. Запрошуються студенти спеціальностей 293 Міжнародне право та 081 Право, а також аспіранти спеціальності 081 Право. Слухачі курсу отримають сертифікати учасників.

·

­Інформацію щодо посилання на лекційні заняття можна отримати в деканаті юридичного факультету та на кафедрі міжнародних відносин.