Молодіжний обмін

Проведена інфомаційна зустріч із студентами і працівниками СНАУ щодо поширення інформації про проект “Молодіжний обмін між студентами України та Польщі”, який відбувся у період з 22 червня по 2 липня 2018 року та його результати.

Група студентів юридичного факультету СНАУ відвідала Республіку Польща м. Поронін. Молодіжний обмін між студентами України та Польщі. Студенти вивчали та аналізували теоретичні основи ведення бізнесу в своїх країнах шляхом гри в «Busyness play». Були на зустрічі з впливовим польським бізнесменом. Під час польського та українського вечора, познайомилися з традиційними піснями та національною кухнею країн. Особливі враженні залишилися від найкрасивішого, найбільшого і самого відомого озера у Татрах – Морського Ока. Озеро розташовується у польських Татрах, у долині Риб’ячого Потоку, на висоті 1395 м.

Проект був сфінансований Польсько-Українською Радою Молодіжних Обмінів.