Сучасна правова освіта: від освітніх програм до перспектив реформування

26 листопада 2019 року відбувся Круглий стіл на тему: “Сучасна правова освіта: від освітніх програм до перспектив реформування”.

Учасниками круглого столу стали представники: ТУ ДСА України в Сумській області,  Сумського НДЕКЦ МВС України, Господарського суду Сумської області, Патрульної поліції м. Суми, громадські організації м. Суми, юристи-науковці, адвокати.

Світлана Запара, доктор юридичних наук, професор, декан юридичного факультету СНАУ виступила з презентацією «Юридична/правнича освіта: виклики та перспективи».

Про своє бачення реформування юридичної освіти доповідали студенти юридичного факультету Сумського НАУ.

Учасники круглого столу обговорили зміст освітніх програм та надали свої рекомендації й побажання щодо підготовки майбутніх юристів.

Підсумками круглого столу стало внесення пропозицій, щодо удосконалення освітніх програм та створення експертної ради.

◊◊◊

Представники Сумського НДЕКЦ МВС Україн про круглий стіл (Дивитися).

Представники ТУ ДСА України в Сумській області про круглий стіл (Дивитися).