ІІІ ЩОРІЧНИЙ БАЛ ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Вже третій рік поспіль на юридичному факультеті СНАУ проходить корпоративний бал. Цього року це бал «Masquerade» Valentine`s day який відбувся 15 лютого 2019 року. Свято, де панували вишукані манери, витонченість і стиль, вдало поєднуючись з веселощами та жартівливими іграми.

Програма була насиченою та динамічною: вальси, польки, бельгійка, майстер-класи від розпорядника балу, керівника АСБТ «Свей» Юрія Сергеєва, жваві, рухливі ігри, – все це створювало неповторну атмосферу свята.

Оголошення «Студента року»

Студентом року у номінації «комплексна характеристика» став Костянтин Попов! Костя також отримав звання кращого студента юридичного факультету СНАУ 2018 року!

Кращий студент у номінації художня самодіяльність (оригінальний жанр) Аліна Цепух;

Кращий студент у номінації художня самодіяльність (кращий вокаліст) Ярослав Пономаренко;

Кращий студент-громадський діяч Дар’я Авраменко.

Королем балу став Копиця Олександр 2-й курс, а Королевою було обрано – Безуглу Юлію 1-й курс.

Перемогла у Конкурсі на кращу маску викладач кафери «Міжнародні відносини» Наталія Володимирівна Клецова.

У конкурсі «Танці з зірками» перемогли Олександр Копиця 2-й курс та Аня Мєхова 1-й курс.

Улюбленецем Амура став Святець Назар 1-й курс.

Напевне, всі, кому пощастило того вечора стати учасниками балу, надовго запам’ятають унікальну атмосферу дружби, позитиву, креативності та взаємоповаги, що панувала у залі.