Майстер-класи з дактилоскопії в рамках Дня відкритих дверей в Сумському НАУ

16 лютого 2019 року у стінах Сумського національного аграрного університету відбувся День відкритих дверей для школярів Сумської області. Цьогорічне знайомство з університетом проходило у вигляді квесту, в ході якого школярі дізнавалися цікавинки про факультети та підрозділи СНАУ. На юридичному факультеті були проведені майстер-класи з дактилоскопії, який майстерно провели студенти третього курсу під керівництвом ст. викладача кафедри правосуддя Шульженко А.В., проведена екскурсія в спеціально обладнаному кабінеті із дисципліни “Кримінальний процес”.  Учні які відвідали захід, мали змогу ознайомитися зі спеціальностями, які можна здобути на юридичному факультеті, а також навчально матеріальною базою факультету. Захід залишив гарні враження та викликав зацікавленість у навчанні на юридичному факультеті.