Відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам

У Сумському НАУ відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам зі спеціальності «Право» і «Землевпорядкування та кадастр» юридичного факультету.

Із вітальним словом до випускників звернувся перший проректор, доктор юридичних наук, професор Микола Курило, який зазначив, що відтепер обов’язком кожного з випускників є захист права. Він привітав бакалаврів та побажав успішної подальшої долі. Також Микола Курило вручив подяки ректора найактивнішим випускникам.

Надзвичайно хвилюючими та приємними для випускників та їхніх батьків були напутні слова декана юридичного факультету Світлани Запари, яка щиро, по-материнськи побажала випускникам стати не тільки першокласними спеціалістами, а й щасливими людьми.

Також до привітань долучилася Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Олена Демченко, яка побажала молодим людям відшукати своє місце у величезному світі.

У свою чергу, випускники щиро подякували викладачам факультету, своїм батькам та рідному університету за незабутні студентські роки, терпіння та добро. За традицією на щасливе майбутнє випускників благословив настоятель храму св. Валентини о. Миколай.