Котвяковський Юрій Олександрович

старший викладач кафедри державно-правових дисциплін та українознавства

Котвяковський Юрій ОлександровичУ 2001 році закінчив Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю “Історія” та здобув кваліфікацію вчителя історії та правознавства.

З 2001 по 2003 р. працював викладачем правового відділення технікуму Сумського національного аграрного університету.

З 2003 р. по 2008 р. працював викладачем юридичного факультету Сумського гуманітарного інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”.

З 2006 року навчався в Сумській філії ХНУВС.

З вересня 2009 року – старший викладач кафедри правового забезпечення АПК.

З вересня 2010 року – старший викладач кафедри державно-правових дисциплін та українознавства.

У 2011 р. закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство» та отримав кваліфікацію «юрист».

З 2012 року здобувач Інституту законодавства Верховної Ради України.

Тези, навчально-методичні посібники

Тези доповідей на конференціях

1. Котвяковський Ю.О. Порівняльна характеристика рішень з цивільних справ судів загальної юрисдикції та третейських судів. // Матеріали Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Розвиток юридичної науки на сучасному етапі» 5 червня 2013 р. – Тернопіль, 2013. – С. 17-20.

2. Котвяковський Ю.О. Розвиток третейської юстиції в Україні. // Проблеми цивільного права та процесу : мат. наук.-практ. конф., присвяч. пам’яті професора О. А. Пушкіна / Харківський національний університет внутрішніх справ. – Х. : Золота миля, 2013. – С. 617-620.

3. Котвяковський Ю.О. Третейське судочинство: історико-правовий аспект. // Матеріали VI Міжнародної науково-практичної конференції «Держава і право: проблеми становлення і стратегія розвитку» Сумська філія ХНУВС 18-19 травня 2013 р. – Суми, 2013. – С. 133-136.

4. Котвяковський Ю.О. Особливості становлення та розвитку інституту судового прецеденту у країнах Західної Європи: історико-правовий аспект // Матеріали наукової конференції студентів, аспірантів та співробітників Сумського НАУ (квітень 2013 р.). – Суми, 2013.

5. Котвяковський Ю.О. Окремі аспекти становлення законодавства про вибори парламенту незалежної України // Матеріали наукової конференції студентів, аспірантів та співробітників Сумського НАУ. (25-27.04.12). – Суми, 2012.

6. Котвяковський Ю.О. Прохоренко Ю. студентка 2 курсу, спеціальності «Право» Теорія поділу влади Шарля-Луї де Монтеск’є // Матеріали наукової конференції студентів Сумського НАУ (8-12 листопада 2011 р.). – У 3 т./Т.І. – Суми, 2011. – С. 417-418.

7. Котвяковський Ю.О. Трофімцова Ю., студентка 2 курсу, спеціальності «Право» До питання про внесок римських юристів у становлення юридичної науки // Матеріали наукової конференції студентів Сумського НАУ (8-12 листопада 2011 р.). – В 3 т./Т.І. – Суми, 2011. – С. 422-423.

8. Котвяковський Ю.О. Реформування пенсійної системи: світові тенденції та Україна// Матеріали науково – практичної конференції викладачів, асистентів та студентів СНАУ (20-29 квітня 2011 р.). – Суми, 2011. – С. 442-443.

9. Котвяковський Ю.О. Актуальні проблеми організації виборчого процесу в Україні.// Мат. НПК викладачів аспір. студ. СНАУ 21 – 22 квітня 2010. – Суми, 2010.– С. 50

Навчально – методичні посібники

1. Політологія. Навчально-методичний посібник. Програма. Плани семінарських занять. Завдання до самостійної роботи, термінологічний словник. Для студентів ІІ,ІІІ,IV курсів усіх спеціальностей денної та заочної форм навчання. / Л.І.Рожкова, Ю.О.Котвяковський, М.Г.Циганок та ін. – Суми, 2013.

2. Котвяковський Ю.О. Історія вчень про державу та право: Навчально-методичний посібник (програма, плани семінарських занять, завдання, рекомендації до самостійної роботи). / Ю.О.Котвяковський. – Суми, 2012.

3. Котвяковський Ю.О. Історія держави і права України: навчально-методичний посібник / Ю.О.Котвяковський. – Суми, 2011.

4. Котвяковський Ю.О. Житлове право. Методичні рекомендації для практичних занять та самостійної роботи для студентів. – Суми, 2008.