Позитивні відгуки роботодавців.

Про позитивні відгуки роботодавців яскраво свідчить успішна практика працевлаштування наших випускників. Випускники юридичного факультету – це працівники суду, митниці, органів центральної та місцевої влади, адвокатури, юристи підприємств, установ, організацій, прокуратури. За період свого існування юрфак СНАУ підготував близько чотирьох тисяч фахівців, багато з яких стали керівниками і провідними спеціалістами підприємств України, інших країн СНД, країн далекого зарубіжжя. А такі головні підприємства та організації загальноукраїнського значення, як ТОВ «КЕРНЕЛ-ТРЕЙД», Компанія «Глобіно», Компанія «Укрлендфармінг», ПАТ «Миронівський хлібопродукт», Компанія NCH (ТОВ «ВорожбаЛатІнвест»), холдинг «Промінь Агро», ДП “Мілкіленд-Україна”, Індустріальна Молочна Компанія, ТОВ «Глобино», ПАТ «Технологія», ТОВ «Вітчизна», Торговий дім «Nicmas», ТОВ «Завод Кобзаренка», ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс» та інші) на 20-80% укомплектовані фахівцями – випускниками університету.