Калюжна Світлана Вікторівна Kalyuzhnaya Svetlana

Доктор філософії зі спеціальності 081 «Право», доцент кафедри міжнародних відносин

E-mail: svitlanakaliuzna@gmail.com

Scopus ID

Рublons

Народилася 20 листопада 1984 року в м. Білопіллі, Сумської обл.

З 2002-2007– навчалася  в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка  і отримала повну вищу освіту за  спеціальністю « Практична психологія. Педагогікі і методика середньої освіти. Мова і література (англійська)» та здобула кваліфікацію практичного психолога в закладах освіти, вчителя англійської мови та зарубіжної літератури (диплом спеціаліста  СМ №32979608).

З 2008-2009 – навчалася  в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» та здобула кваліфікацію викладача вищого навчального закладу(диплом магістра СМ № 34769797).

З 2016-2017 – навчалася  в Сумському національному аграрному університеті отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Право» здобула кваліфікацію юрист ( диплом спеціаліста С17 № 060995).

З 2007-2008 – вчитель англійської мови в ССШ № 17.

З 2008-2009 – асистент кафедри правового забезпечення АПК, за сумісництвом викладач на кафедрі суспільних дисциплін в коледжі Сумського НАУ ( 2008-2009), викладач курсів з інтенсивного вивчення англійської мови.

З 2017-2018 – провідний фахівець центру по роботі з іноземними студентами, за сумісництвом старший викладач кафедри приватного та соціального права.

З 2018 – аспірант кафедри адміністративного та інформаційного права Сумського національного аграрного університету, старший викладач кафедри міжнародних відносин.

Основні навчальні дисципліни: «Історія держави та права України та зарубіжних країн», ( англійською мовою), «Психологія», «Юридична психологія», «Англійська мова»,

2018 рік – Підвищення кваліфікації викладача. Національний університет біоресурсів і природокористування , ННІ післядипломної освіти. Свідотство про підвищення кваліфікації СС00493706/005475-18 від 07.03.2018 реєстр. № 5475 Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності.

В2 Edexcel Level I Certificate in ESOL International (500/1926/0) issued 04/07/2019

Напрям наукових досліджень: актуальні питання інформаційного забезпечення органів місцевого самоврядування, загальноправова характеристика діяльності органів місцевого самоврядування України в умовах розбудови інформаційного суспільства. Порівняльно-правові дослідження у сфері реформування органів місцевого самоврядування (Україна та країни Європейського Союзу).

В 2018 здійснено офіційний візит до Європейського Суду з прав людини (European Court of Human Rights), Ради Європи (Council of Europe м. Страсбург, Франція).

Пройшла базовий Курс з цифрової  грамотності для державних службовців на базі інструментів Google, розроблений у співпраці з компанією Google та втілений за підтримки швейцарсько-української Програми EGAR, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Іnnovabridge, через онлайн-платформу з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта, з отриманням сертифікату.

Пройшла онлайн курс «Вступ до залучення громадян до процесу прийняття рішень в об’єднаних територіальних громадах», з отриманням сертифікату.

У жовтні 2020 року С.В.Калюжна прийняла  участь у семінарах-тренінгах «Цінності в адміністративному праві ЄС» та «Євроорієнтований підхід у викладанні спеціальних юридичних дисциплін в умовах прийняття нових стандартів вищої правничої освіти» з отриманням електронних сертифікатів.

Брала участь у вебінарі для студентів, викладачів та адміністративного персоналу Сумського НАУ «Академічна доброчесність: теорія та практика» за підтримки Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

У вересні 2020 року С.В. Калюжна пройшла науково-педагогічне стажування в Європейському університеті Віадріна у Франкфурті-на-Одері (Federal republic of Germany) на тему: «Сучасні підходи до організації навчального процесу для здобувачів юридичної освіти» ( Modern Approaches to the organization of the educational process for law students ) за фахом «Юридичні науки». Отримала сертифікат №LSI-242228-VIA від 02.10.2010 та збірник тез доповідей.

15-16  червня 2021 року пройшла Спеціалізовану тренінгову програму для викладачів «Механізми та інструменти співпраці влади і бізнесу для вирішення соціально-економічних проблем», м. Київ, SPACES.

З  2019 року член Наукової організації “Центр українсько-європейського наукового співробітництва”.

З 2021 року член Громадської організації «Молодь та підприємництво».

09 лютого 2022 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософії на тему «Органи місцевого самоврядування України як суб’єкти інформаційного права» за спеціальністю 081 «Право».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.06.2022 р. № 530 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства» присуджено ступінь доктора філософії за спеціальністю 081 «Право».

з 01.05.2022-30.06.2022 – участь у програмі мобільності, стипендія в Польщі. Лист про нагороду CEEPUS Mobility Grant, виданий: Національним агентством академічних обмінів CEEPUS (NCO) у Польщі. Технологічно-гуманітарний університет Казімежа Пуласького в Радомі, Польща. Кафедра педагогіки та психології.

Протягом 11.05.-12.05.2022 р. Приймала участь в IX Польсько-Український/Українсько-Польський науковому  форумі «ДОРОГИ І БЕЗДОРІЖЖЯ ОСВІТИ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19», м. Люблін, Польща

В травні 2022 року школу Монтесорі в Катовіце, Польща.

Маю більше 25 наукових праць (2 з них – Scopus, 5– Index Copernicus International), 1 монографія, видана в країні Європейського Союзу, 17 тез доповідей ,  6 авторських свідоцтв.