Стрельник Вікторія Валеріївна Strelʹnyk Viktoriya

Кандидат юридичних наук, доцент кафедри приватного та соціального права

Е-mail: viktoriastrelnyk@gmail.com

Europass: Curriculum Vitae

SCOPUS ID

Автобіографія

Закінчила Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», здобула кваліфікацію юриста.

З 2000 р – асистент кафедри правового забезпечення АПК Сумського державного аграрного університету.

З 2004 р. – старший викладач кафедри правового забезпечення АПК Сумського національного аграрного університету.

З 2007 р. – здобувач наукового ступеня кандидата юридичних наук кафедри екологічного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

З 2008 р. – суддя третейського суду, сільськогосподарський експерт-дорадник із надання соціально спрямованих дорадчих юридичних послуг.

З 2009 по 2013 рр. виконувала обов’язки завідувача Лабораторії практичного права, юридичної клініки «Довіра» юридичного факультету СНАУ.

2017 р. – захистила дисертацію «Правові питання здійснення екологічного контролю та нагляду у сфері охорони надр» на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.06 – земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого).

З 2018 р. – доцент кафедри приватного та соціального права СНАУ.

2019 р. – присвоєно вчене звання доцента кафедри приватного та соціального права Сумського національного аграрного університету.

Основні навчальні дисципліни: «Цивільне право», «Екологічне право», «Проблеми екологічного права»

Напрями наукової діяльності: Актуальні проблеми приватного та соціального права.

Грантова, держбюджетна та госпдоговірна тематика:

Розробка методичних рекомендацій щодо створення й організації діяльності громадських організацій з метою захисту прав та інтересів сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;

Формування ефективної моделі трудових відносин у корпоративних організаціях у питанні правового регулювання праці найманих працівників і працюючих власників підприємств агропромислового комплексу;

Удосконалення інституту правового захисту громадян при укладенні трудових договорів підприємств агропромислового комплексу в контексті трудового законодавства.

Розробка збірника нормативно-правових актів із питань регулювання відносин у сфері виноградарства та садівництва, аналіз практики по застосуванню судами вказаного законодавства (2008).

Грант

«Ініціатива з верховенства права ABA/ROLI» (субгрант від Американської асоціації юристів, 2009 р,)

·

«Підприємливе покоління – інноваційні форми активації» (за участі Польської фундації Вармінсько-Мазурського воєводства від Європейського Союзу, лютий – липень 2012 р.).

Підвищення кваліфікації (стажування)

Polonia University in Czestochowa Certificate of participation April 23-24 2021 «Legal sciences: research and European innovations» (15 hours-0.5 credit), підвищила кваліфікацію в Міністерстві освіти і науки за спільною програмою з Міжнародною громадською організацією «Універсальна екзаменаційна мережа» на тему «Основи тестології та розробки тестових завдань» (0,5 кредитів-15 год.), свідоцтво про підвищення кваліфікації від 05-06 квітня 2019 р., Certificate of attainment in modern languages, level В2 Kyiv, № 000357855, date: 22.11.2018, Українська школа законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України на тему «Актуальні питання реформування системи місцевого самоврядування», свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СПВ 182885 від 25 квітня 2018 р. (2,3 кредити).

·

ННІ неперервної освіти і туризму «Розвиток інноваційних професійних компетентностей в педагогічній діяльності» (2 кредити), сертифікат про підвищення кваліфікації від 31 жовтня-11 листопада 2022.

·

Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних і науково-педагогічних працівників «Разом із Нобелівськими Лауреатами: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу», International Historical Biographical Institute (Dubai – New York – Rome – Burgas – Jerusalem – Beijing), 6 кредитів (180 годин), (сертифікат №10810 від 11 березня 2023р.)

Інша інформація

Член редколегії журналу «Приватне та публічне право»

Автор і рецензент тестових завдань для магістерського вступного ЗНО за спеціальністю 081 «Право»