[:en]Events at the Faculty[:ru]События на факультете[:uk]Події на факультеті[:]

Підсумки зустрічі експертної ради роботодавців та інших стейкхолдерів юридичного факультету

·

З метою забезпечення якісної підготовки правників у Сумському НАУ 24 листопада 2022 року було проведене чергове засідання Експертної ради роботодавців юридичного факультету зі спеціальностей 081 «Право» та 293 «Міжнародне право».

·

На засіданні були присутні члени Експертної ради, викладачі та запрошені гості. Були представлені доповіді гаранта освітньої програми «Міжнародне право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти д.ю.н., професора Клочко А.М. та гаранта освітньо-наукової програми «Право» третього рівня вищої освіти д.ю.н., професора Арістової І.В.

·

Заслухавши доповіді відбувся діалог освіти та стейкхолдерів щодо якісної підготовки фахівців у галузі права та міжнародного права. Експерти відмітили, що сьогодні існує гостра потреба у залученні практиків у навчальний процес, оновлення змісту окремих дисциплін, які пов’язані з сучасними глобальними викликами та станом війни в Україні.

·

Члени експертної ради здійснили експертне оцінювання освітніх програм та навчальних планів в частині визначення їх актуальності вимогам ринку праці, урахуванням сучасних галузевих особливостей, можливостей працевлаштування та наявності необхідного обсягу практичної підготовки, формування індивідуальної траєкторії підготовки здобувачів вищої освіти. За результатами обговорення, члени Експертної ради ухвалили відповідні рішення, що були внесені до протоколу.

·

Дякуємо, за плідну співпрацю та цінні рекомендації.