Екскурсія до Ботанічного саду Сумського педагогічного університету

В межах вивчення дисципліни «Екологічна та природно-заповідна мережі» 16.09.2021 року групи ГТЗ 1901-1 та 1901-2 спеціальності «Геодезія та землеустрій» відвідали Ботанічний сад Сумського педагогічного університету, що розташований у місті Суми, на вулиці 20 Років Перемоги.

•••

Ботанічний сад СДПУ ім. А.С. Макаренка є об’єктом природно-заповідного фонду місцевого значення. Тут нас радо зустріли й люб’язно показали територію. На цій, здавалося б, не дуже великій земельній ділянці, лише 4,76 га, зростає понад 500 видів рослин, з-поміж яких півтори сотні є рідкісними і зникаючими. Особливо нашу увагу привернули до себе пробкове дерево, або ж  бархат амурський та горіх ведмежий.

•••

Надзвичайно цікаво було дізнатися, що у теплиці ботанічного саду можна побачити плоди бананів та лимонів, які були вирощені у цьому місці.

•••

Від директора ботанічного саду Кравчукa Л.В. ми дізналися не лише про ті види рослин які вирощуються тут, а й про режим даного природно-заповідного об’єкту, його головні завдання, зрозуміли особливу цінність цієї земельної ділянки. Висловлюємо щиру подяку Кравчук Л.В, за проведену екскурсію, надану змістовну інформацію  та наочну демонстрацію значення об’єктів ПЗФ для збереження довкілля.