Підсумки щорічної науково-практичної конференції

22 квітня 2021 року на базі юридичного факультету Сумського національного аграрного університету відбулася щорічна науково-практична конференція викладачів, аспірантів та студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Урочисте відкриття конференції розпочалось вступним словом декана факультету Роговенка О.В. та завідувача кафедри Скляра Ю.Л., які привітали учасників конференції, засвідчили актуальність заходу, доцільність обміну думками, знаннями та досвідом.

Серед представлених робіт  найкращими були визнані доповіді студентів 4 курсу: Костяна Д.О., Сербін О.О., та студенток 3 курсу: Щадько М.В. та Пишної А.Е. Учасники конференції отримали сертифікати, які засвідчують їх участь у даному заході.

Підсумовуючи роботу, завідувач кафедри Скляр Ю.Л. побажав всім учасникам розширювати коло наукових пошуків, активніше брати участь у наукових заходах.