КЛОЧКО (ЛОГВИНЕНКО) АЛЬОНА МИКОЛАЇВНА Alona Klochko

E-mail: alenaklocko@gmail.com

Scopus Preview

Автобіоргафічна довідка

Народилася 11.10.1982 р. у м. Суми в сім’ї державного службовця. Навчалася у Сумській класичній гімназії з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу, яку закінчила у 1999р. Навчалася у Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка (денна форма навчання) та Сумській філії Національного університету внутрішніх справ (за заочною формою навчання).
У 2003 році закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю: «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська, німецька) та здобула кваліфікацію вчителя мови (англійської та німецької) і зарубіжної літератури». Отримала диплом із відзнакою.
У 2004 році закінчила Національний університет внутрішніх справ (Сумська філія) і отримала повну вищу освіту за спеціальністю: «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста. Отримала диплом із відзнакою.
З 2002 року працювала в Національному Університеті внутрішніх справ (НУВС) в м. Суми. У 2003 році призначена на посаду викладача філії НУВС в м. Суми, з 2005 по 2008рік року працювала на посаді старшого викладача філії НУВС в м. Суми. З 2007 по 2009 рік працювала  за сумісництвом  викладачем кафедри перекладу Сумського державного університету.
У 2007 році прикріплена здобувачем наукового ступеня кандидата юридичних наук кафедри кримінального права та кримінології Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. У вересні 2011 року успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за темою: «Кримінологічна характеристика розбійних нападів на банківські установи та їх запобігання органами внутрішніх справ» (спеціальність 12.00.08). Науковий ступінь кандидата юридичних наук присвоєно 17 лютого 2012 року.  У 2014 році отримала вчене звання доцента кафедри АГПФЕБ Сумського державного університету.
У 2008 році була призначена на посаду керівника апарату Сумського окружного адміністративного суду з присвоєнням 9-го рангу державного службовця. На посаді керівника апарату суду працювала по 2010рік.
З вересня 2010 року прийнята на посаду старшого викладача кафедри АГПФЕБ юридичного факультету Сумського державного університету.  З вересня 2010 по січень 2013 р. виконувала обов’язки заступника декана юридичного факультету СумДУ з міжнародних питань.

З 2013 по 2015 рр. працювала за сумісництвом в ДВНЗ «Українська академія банківської справи НБУ» на посаді старшого викладача кафедри кримінально-правових дисциплін.

В 2014 році здобула стипендію Кабінету Міністрів України для молодих учених (Постанова  № 4 президії Комітету з Державних премій України  в галузі науки і техніки від 01 жовтня 2014 року).
За період роботи на юридичному факультеті СумДУ  викладала 5 навчальних дисциплін англійською мовою у повному обсязі (адміністративне право, господарське право, інтелектуальна власність, трудове право, правознавство).
Клочко А.М. підвищує кваліфікацію, виконуючи програми стажування за кордоном: Угорщина-Словаччина (2011р.), Велика Британія (2012р.)

У 2013-2016 рр. виконувала англомовні он-лайн курси провідних ВНЗ світу:

8-тижневий он-лайн курс Стендфордського університету «SciWriting», сертифікат, 2013 рік;
8-тижневий он-лайн курс Стендфордського університету «International Women’s Health & Human Rights», сертифікат, 2014рік;
10-ти тижневий он-лайн курс Стендфордського університету “Living at the Nuclear Brink: Yesterday and Today” cертифікат, 2016рік.
Клочко А.М. була співвиконавцем науково-дослідної роботи другої половини дня: «Елементи адміністративного та кримінального права в трудових та соціальних правовідносинах України» (№ державної реєстрації 0113U007517).
У 2016 отримала сертифікат рівня знання англійської мови В2 (84 бали зі 100).
У 2016 була призначена відповідальним виконавцем проекту для молодих вчених: «Удосконалення системи правоохоронних органів щодо забезпечення фінансово-економічної безпеки України», поданого в межах конкурсного відбору проектів наукових робіт молодих учених, які працюють у ВНЗ, що належать до сфери управління МОН України (наказ МОН України від 14.12.2015 № 1287). Держ. реєстраційний номер 0116U006814).
У 2016-2017 рр. – старший науковий співробітник НДЧ СумДУ (0,5 ст).
Результатами проведених Клочко А.М. наукових досліджень є близько 100 наукових праць, з них 24 статті у фахових виданнях, 1 курс лекцій у схемах, 3 монографії, 1 підручник, 2 навчальні посібники (англійською мовою), 9  методичних вказівок, 6 статей у закордонних виданнях, які входять до БД SСOPUS, 5 статей у журналах, які входять до БД Index Copernicus International. Роботи, які входять до циклу, були відмічені на низці міжнародних конференцій за кордоном (зокрема в Угорщині та Словаччині, Швейцарії, Великій Британії, РФ, Туреччині).

З 2017 по 2022 рік в.о. завідувача кафедри міжнародних відносин юридичного факультету Сумського НАУ.