Ткаченко Віта Віталіївна Tkachenko Vita

Кандидат юридичних наук, ст. викладач кафедри адміністративного та інформаційного права

E-mail: vita_tkachenko_85@mail.ru

Народилась у м. Лебедин Сумської області. Навчалась в Харківському національному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство». По закінченні вищого навчального закладу отримала дипломи із присвоєнням кваліфікації юриста-спеціаліста.

З 2007 року по 2013 рік займала посаду асистента кафедри адміністративного та інформаційного права Сумського національного аграрного університету.

З 2013 року – старший викладач кафедри адміністративного та інформаційного права Сумського національного аграрного університету.

З 2009 року аспірант заочної форми навчання на отримання вченого ступеня кандидата юридичних наук кафедри адміністративного і фінансового права Київського університету біоресурсів та природокористування. Тема дисертаційного дослідження «Адаптація інформаційного законодавства України до міжнародних правових стандартів в умовах розвитку інформаційного суспільтсва» за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

З 2009 року по 2011 рік на громадських засадах займала посаду заступника декана з виховної роботи юридичного факультету Сумського національного аграрного університету.

09.04.2014 р. у Національному університеті біоресурсів та природокористування захистила кандидатську дисертацію на тему «Адаптація інформаційного законодавства України до міжнародних правових стандартів в умовах розвитку інформаційного суспільтсва» за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

З 2018 р. розпачала навчання в Сумському державному педагогічному університеті імені  А.С. Макаренка на факультеті іноземної та слов’янської філології за спеціальністю   014           Середня освіта (Англійська мова) ОС «Магістр».