Нежевело Валентина Вікторівна

Доктор філософії, доцент кафедри.

E-mail: valentina_tsurkan.27@ukr.net

Scopus Preview

Народилася 27 липня в м. Київ.
У 2013 році закінчила навчання на юридичному факультеті Сумського НАУ і отримала диплом бакалавра з відзнакою за напрямом підготовки «Правознавство» та здобула кваліфікацію бакалавра права.
У 2014 році закінчила навчання у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого на господарсько-правовому факультеті і отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.
Стажувалася в Харківському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України та в Сумському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України на громадських засадах. Мала практику в Сумському районному суді Сумської області на громадських засадах.
Протягом 2014 року працювала юрисконсультом із функціональними обов’язками щодо здійснення діяльності у сфері права у приватного юриста.
З осені 2014 по 2016 рік працювала юристом (спеціалістом 1 категорії) ректорату Сумського НАУ.
З початку 2015 року – асистент кафедри приватного та соціального права юридичного факультету Сумського НАУ (в минулому кафедра правового забезпечення АПК).
З 2017 року – старший викладач кафедри приватного та соціального права юридичного факультету Сумського НАУ.
З жовтня 2018 року – адвокат України.
З 2017 року здійснює наукову діяльність в рамках проекту для молодих вчених: «Удосконалення законодавства України щодо забезпечення безпеки сфери банківської діяльності в умовах євроінтеграції: економіко-правовий аспект» (№ держ. реєстрації: 0117 U 006531)
У 2019 році визнана лауреатом Всеукраїнського конкурсу “Молодий правник року 2019”.
у 2023 році здобула науковий ступінь Доктора філосоції галузі знань 08 Право.
З осені 2023 року – доцент кафедри приватного та соціального права.
Автор 7 Свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір (в тому числі у співавторстві).