Джепа Юлія Артурівна

К.ю.н., доцент кафедри правосуддя

Е-mail: dzhepa.j@ukr.net

У 2005 році закінчила юридичний факультет Української академії банківської справи Національного банку України (м. Суми), отримавши диплом спеціаліста з відзнакою.

З 2005 року по 2012 рік працювала помічником судді апеляційного суду Сумської області.

У 2010 році закінчила факультет № 8 підготовки професійних суддів Національної юридичної академії України ім. Яр. Мудрого (м. Харків), отримавши диплом магістра з відзнакою.

З 2012 року по теперішній час – суддя Господарського суду Сумської області.

За сумісництвом працювала з 2007-2008 роки викладачем кафедри державно-правових дисциплін Української академії банківської справи Національного банку України, з 2010 по 2012 роки – доцентом кафедри правового забезпечення АПК Сумського національного аграрного університету, на сьогодні – доцент кафедри правосуддя Сумського національного аграрного університету.

У 2009 році отримала науковий ступінь кандидата юридичних наук зі спеціальності «12.00.05.- трудове право; право соціального забезпечення»,  автор 5-ти наукових статей, 2-х опублікованих матеріалів науково-практичних конференцій та 3-х навчальних посібників (у співавторстві), рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.