Всеукраїнська зимова правнича школа 2020

Натхненні новими знаннями, продуктивною програмою та неперевершеними враженнями…

Насичений графік роботи та активний відпочинок поєднали незабутній тандем для бажання приймати участь в цьому заході кожного року.  В період з 28.01.2020р. по 02.02.2020р. були прослухані лекції професійних адвокатів, керуючих партнерів відомих юридичних компаній та молодих науковців. Проведено безліч тренінгів, брейн-рингів тощо. Особливу увагу було приділено прийомам навчання комунікації та майстерству ораторського мистецтва.

З великою повагою висловлюємо подяку від учасників з Сумського національного аграрного Університету голові Координаційної ради молодих юристів України Євгену Которобаю та всім проф. тренерам за надану можливість прийняти участь у Всеукраїнській щорічній зимовій школі.

🠊Фото 🠈