Канівець Олена Миколаївна Kanivets Elena

Старший викладач кафедри геодезії та землеустрою

Web of Science ID: U-4640-2018

E-mail: leva1205@ukr.net

Scopus ID

Народилася 5 грудня 1988 р. в смт. Недригайлів, Недригайлівського району, Сумської області.

В 2011 році закінчила Сумський національний аграрний університет, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр» та здобула кваліфікацію інженера-землевпорядника.

З 2011 року по 2014 рік працювала асистентом кафедри «Землевпорядкування та кадастру» в Сумському національному аграрному університеті.

З 2015 року і по теперішній час працюю старшим викладачем кафедри «Геодезії та землеустрою» в Сумському національному аграрному університеті.

Основні навчальні дисципліни: «Геодезія», «Проектування доріг місцевого значення» «Агроландшафтна організація території», «Оцінка землі і нерухомості»

Напрям наукових досліджень: Оцінка та аналіз агроекологічного стану використання земель Сумської області.