Шестакова Світлана Олександрівна Shestakova Svitlana

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри державно-правових дисциплін та українознавства.

E-mail: sshestakova1@ukr.net

У 1997 році закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю «українська мова та іноземна (німецька і здобула кваліфікацію «Учитель української мови і літератури та іноземної мови і зарубіжної літератури».

У 2002 році закінчила аспірантуру в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна.

У 2002 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук за спеціальністю 10.02.01 – українська мова на тему: «Лексико-семантичні інновації в системі сучасної української номінації (на матеріалі ергонімів і прагмонімів)».

З 2002 до 2006 року – старший викладач кафедри іноземних мов СНАУ

З 2006 до 2007 року – доцент кафедри іноземних мов

З 2007 до 2010 року – доцент кафедри державно-правових дисциплін та українознавства

З 2010 року – завідувач кафедри державно-правових дисциплін та українознавства

Основні навчальні дисципліни: «Українська мова за професійним спрямуванням», «Ораторське мистецтво», «Публічне мовлення і основи академічного письма».

Напрям наукових досліджень: фахова українська термінологія, проблеми номінації. Підвищення кваліфікації (стажування): кафедра української мови СДПУ ім. А.С.Макаренка (посвідчення ПЗ02125510/000014-18