Рожкова Людмила Іванівна

Кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри державно-правових дисциплін та українознавства

Е-mail: aluda-6619@ukr.net

Goggle Scholar

З 1983 до 1988 року навчалася на історичному факультеті Харківського державного університету, який закінчила з відзнакою, здобувши кваліфікацію “історик, викладач історії та суспільствознавства”.

Того ж року була прийнята на посаду асистента кафедри історії КПРС і наукового комунізму Сумського сільськогосподарського інституту ім. В.Докучаєва (нині – Сумський національний аграрний університет).

З 1997 р. до 2007 р. – старший викладач кафедри українознавства СНАУ.

У 2000р. закінчила аспірантуру за спеціальністю “Всесвітня історія” при Київському національному економічному університеті.

У 2006р. у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук.

З 2008 р. працює на посаді доцента кафедри українознавства.

З листопада 2008 року – доцент кафедри державно – правових дисциплін та українознавства СНАУ.